kredi kartı borcu ödeme kredi kartı borcu ödeme kredi karti ile fatura ödeme yapı kredi borç sorgulama yapı kredi borç ödeme kredi kartı borcu sorgulama kredi kartı borcu sorgulama avea fatura ödeme turkcell fatura ödeme vodafone fatura ödeme

2013 ALS Soru ve Cevapları

osym-ALS Askeri Lise sınavı 21 Nisan 2013 tarihinde yapıldı. Sınavla ilgili olarak sınav giriş belgesi, sınav soru ve cevapları, sınav cevap anahtarı ve sınav sonuçlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.  soru ve cevapları yayımlandığında sitemizde yer vereceğiz.

Bütün bilgiler ÖSYM sınav takvimine göre işleneceğinden sayfamızı sık kullanılanlara ekleyerek sınavla ilgili her türlü gelişmeyi buradan takip edebilirsiniz.

Sınava Girecek adaylara şimdiden başarılar diliyoruz.

Yazılı sınav, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 21 Nisan 2013 Pazar günü yapılacaktır. Yazılı sınav saat 9.30′da başlayacak ve 2 saat (120 dakika) sürecektir.

Adaylar yazılı sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

YAZILI SINAVIN KAPSAMI
Yazılı sınav; Türkçe (30), Sosyal Bilimler (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (7), Millî Tarih (4), Türkiye Coğrafyası (4)), Matematik (30). Fen Bilimleri (Fizik (9), Kimya (8), Biyoloji (8)) ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşacaktır.

Ekleme :

2013 ALS Soru ve Cevapları için tıklayın.

Cevapla

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect. 404 Not Found

404 Not Found

The server can not find the requested page:

/seox/s1.txt (port 80)

Please forward this error screen to topx10.net's WebMaster.